Spektrálne fotometre

Color management štandardy, s ktorými sa dajú kalibrovať monitory, skenery, tlačiarne, digitálne fotoaparáty, alebo digitálne projektory. Sú určené pre grafických návrhárov, reklamné agentúry, fotografov, alebo tlačových špecialistov. Zmerajú charakteristiku okolitého osvetlenia, zábleskového svetla, zmerajú, alebo namixujú referenčnú farbu, pomerajú ju a porovnajú, napríklad s Pantone digitálnym vzorkovníkom.

ColorMunki zariadenia

ColorMunki Smile

ColorMunki Smile

Úžasne jednoduchá kalibrácia monitora

Základné riešenie pre kalibráciu monitorov. Je určený fotografom, ktorí majú fotografovanie ako koníček, designerom alebo webovým vývojárom, ktorí chcú mať istotu, že na svojom monitore vidia správne podané farby.

ColorMunki Display

ColorMunki Display

Pokročilá kalibrácia monitorov, jednoduchá pre Color perfekcionistov ColorMunki display

Nové zariadenie pre rýchlu kalibráciu monitorov a dátových projektorov pomocou jednoduchého užívateľského rozhrania a sprievodcu.

ColorMunki Photo a ColorMunki Design

ColorMunki design

Rozšírená kalibrácia ColorMunki design

Ideálne riešenie pre kalibráciu a správu farieb. Jedná sa o spektrofotometre so softvérom, ktorý umožňuje skalibrovať váš monitor (podpora je i pre širokogamutové monitory), vašu tlačiareň a zmerať spektrálne farby z akéhokoľvek povrchu. Možnosť využívať v grafických aplikáciách, ako sú napr.: Adobe Photoshop, Adobe InDesign, QuarkXPress.

Rozdiel medzi verziami ColorMunki Photo a Design:

i1 PRO 2 zariadenia

i1 PRO 2 zariadenia

i1Display Pro

i1display pro

Profesionálna kalibrácia displeja pre najnáročnejších Color perfekcionistov.

Je dokonalou voľbou pre náročných fotografov, projektantov a profesionálov hľadajúcich najvyššiu úroveň farby na obrazovke. Presné riešenie pre notebooky, displeje, projektory. Dva užívateľské režimy (základný a pokročilý) poskytujú dokonalú kombináciu bezkonkurenčnej farebnej presnosti a rýchlosti, taktiež možnosti s ovládacími prvkami vytvoriť vaše workflow.

i1Basic Pro 2

i1basic pro 2

Profesionalný Color Management i1basic pro 2

Nový štandard dokonalosti Color perfekcionistov, ktorý hľadajú cenovo dostupné, na profesionálnej úrovni, spektrálne riešenie merania farieb. Riešenie pre profilovanie displejov, monitorov aj projektorov a meranie priamych farieb.

i1Photo Pro 2

i1photo pro 2

Profesionalný Color Management pre fotografov i1photo pro 2

Nový štandard dokonalosti "Color perfekcionista" fotografov, ktorí hľadajú dokonalú, presnú farebnosť prvýkrát a zakaždým. Rýchla a ľahká profilácia vlastných fotoaparátov, monitorov, projektorov, skenerov a RGB tlačiarní. Zabezpečí presnosť farieb, ktoré fotograf nasníma a následne vytlači.

i1Publish Pro 2

Profesionalný Color Management pre pre-press štúdia, fotografov aj do tlačovej výroby

Nový štandard dokonalosti "Color Perfekcionista" na profesionálnej úrovni ICC-profilovania, organizovania a riadenia RGB, CMYK a CMYK + (CMYK plus 4) farebnej tlače, s kompletným zabezpečením kvality a kontroly farebnosti.

i1publish pro 2

X-Rite i1Publish Pro 2 kombinuje prvotriedny hardvér a softvér pre profesionálnu úroveň správy farieb. Balenie obsahuje:

i1 pro 2

X-Rite i1Pro 2 spektrofotometer

i1profiler softver

X-Rite i1Profiler softvér pre monitory, projektory, skenery a RGB / CMYK + tlačiarne. Najnovšia verzia softvéru ponúka i1Profiler základné a pokročilé režimy pre profesionálnu kalibráciu a profily pre monitory (vrátane predvolieb pre workflow video produkcie), projektory, skenery a RGB aj CMYK + tlačiarne. Tiež zahŕňa displej a funkcie tlačiarne kvality.

color checker

Color-Checker Camera Calibration softvér pre výrobu vlastných profilov fotoaparátov, ktoré pracujú výnimočne dobre s Raw workflow, a to aj v nezvyčajných podmienkach umelého osvetlenia.

Pantone

PANTONE® Color Manager pre ľahké zachytenie a spravovanie priamych farieb

i1Publish Pro 2 Upgrade

i1publish pro 2

Profesionálny softvér pre správu farieb a Inovácia hardvéru
Aktualizujte si svoj starší X-Rite (alebo GretagMacbeth) pre správu farieb v kompletnej funkčnosti i1Publish Pro 2.

Doplnky k i1 PRO zariadeniam

Na uľahčenie práce so spektrofotometrami sa využívajú tzv. automatické meracie systémy pre rýchle a presné čítanie testovacích tabuliek a terčov. Vhodné s použitím spektrofotometrov rady i1 Pro. V ponuke naďalej zostávajú najpoužívanejšie dva modely:

X-Rite i1iO

i1iO

Trávite príliš veľa času meraním test chartov?? Rozšírte svoje i1Pro s touto automatizovanou „hands-free čítačkou“. Jednoducho pripojte zariadenie, vyrovnajte test chart a i1iO robí všetku prácu.

X-Rite i1iSis s OBC

i1iSis

Váš čas je cenný. Ak máte stráviť veľa čase meraním test chartov, zaobstarajte si i1iSis s optickou kompenzácia jasu. Neuveriteľne rýchly, automatické čítanie test chartov pre vysokú produkciu.

šipka hore