Automatické a poloautomatické skenovacie systémy

EasyTrax

easytrax

EasyTrax je poloautomatický skenovací systém pre výrobu presných 2, 4, 6 alebo 8 viac farebných tlačových úloh. Nahradzuje ručné denzitometre a spektrofotometre. Je k dispozícii v niekoľkých tlačových veľkostiach od 20 "do 40". EasyTrax zahŕňa čierny podklad, takže môžete dosiahnuť certifikácie ISO, a zahŕňa taktiež dáta pre G7, ZVS alebo Japan Color normy. EasyTrax dokáže merať skenovaním aj bodovo kdekoľvek na hárku, čím umožňuje perfektnú a presnú kontrolu farebnosti.

K dispozícii v 2 verziách:

EasyTrax Density

Vstupné riešenie pre polo-automatizované riadenie základných procesných farieb. Hodnoty denzít sú zobrazované pre každú tlačovú zónu, čo umožňuje automatickú kontrolu a zmenu farebnosti.

EasyTrax Spectral

Rozšírené polo-automatizované riešenia pre vyhodnotenie denzít a Spektrálnych údajov. Umožňuje podporu až 8 farebných jednotiek s rozšírením ISO/G7 modulu, či používate CMYK, Multi-Color alebo N-farebného workflow. Vyhodnocuje spektrálne aj špeciálne farby. Ideálne riešenie pre tých, ktorí sa chcú posunúť v oblasti normalizácie a automatizácie.

IntelliTrax

Špičkové meranie farieb pre komerčné hárkové tlačiarne a tlačiarní kartónov

intellitrax

IntelliTrax je rozšírené automatické riadenie farieb skenovaním pre kontrolu tlače farieb. Ultra rýchly, automaticky skenuje farebnú škálu na tlačovom hárku za menej než 15 sekúnd s možnosťou merať aj špeciálne farby, PANTONE ®, bezprocesné farby, a farbu papiera. IntelliTrax okamžite vyhodnocuje tieto výsledky na obrazovke, takže tlačiari môžu rýchlo vykonať úpravy a dostať sa schválenú farbu rýchlejšie. IntelliTrax je ideálnym color management riešením pre okamžitú kvalitu tlače.

CIP4 kompatibilita

IntelliTrax podporuje CIP4 a JDF dátových štandardov, umožňuje rýchlejšie nastavenie a presné informácie o úlohe, ako rotácie farby, farebné špecifikácie, identifikácia job-u a papiera.

IntelliTrax D

Automatizovaný denzitometer

IntelliTrax D je riešenie pre štvorfarebnú tlač. Poskytuje všetky základné tlačové nástroje pre riadenie farieb s výhodou rýchlosti a jednoduchosti.

IntelliTrax

Riešenie pre farebnú tlač 4+

IntelliTrax (štandardná verzia) je moderné, automatizované riešenie riadenia farieb pre 4-farebnú a viac tlač, s možnosťou merať špeciálne farby, PANTONE ®, bezprocesné farby, a farbu papiera.

šipka hore