Denzitometre

Úplná nevyhnutnosť v tlačovom procese, určená pre kontrolu CMYK tlače. Dokážu zmerať denzity, nárast tlačového bodu, plošné krytie, trapping, rovnováhu šedej a charakteristiku tlače. Obsahujú grafické displeje, kde okamžite vidieť výsledok merania. Sú prenosné.

X-Rite série 500

X-Rite série 500

Podľa typu zariadenia merajú denzitu, farbu a spektrálne dáta. Sú k dispozícii s rôznymi veľkosťami apretúr. Konfigurovateľné pre ľavú alebo pravú ruku do prevádzky, ktoré majú kompletné menu v niekoľkých jazykoch.

504

Čo by mohlo byť jednoduchšie? Základný model 504 meria CMYK denzity rýchlo a spoľahlivo.

508

Základný model 504 je vynikajúce zariadenie do pred-tlačovej výroby ako aj tlače. Meria CMYK denzity a nárast tlačového bodu.

518

Štandardný denzitometer je zásadný pre meranie 4 základných CMYK farieb vo výrobe. Dôležitý pri tlačových úpravách , ktoré sú potrebné vykonať pri behu, s funkciami, ako sú trapping a tlačový kontrast.

528

V prípade tlačiarní, ktoré tlačia špeciálne farby a výťažkové farby, model 528 je správna voľba. Má kompletný výber kolorimetrických a denzitometrických funkcií . Teraz prichádza s predinštalovanými G7/ISO 12647-2 dátami a digitálnymi PANTONE ® FORMULA GUIDE, coated.

530

Robustný merací prístroj, ktorý uľahčuje prácu s akoukoľvek funkciou tlačových meraní. Má kompletný výber spektrálnych, kolorimetrických a denzitometrických funkcií, to všetko z jedného nástroja. Teraz prichádza s predinštalovanými G7/ISO 12647-2 dátami a digitálnými PANTONE ® FORMULA GUIDE, coated.

Špeciálne denzitometre

Moderné a presné prístroje na meranie filmov alebo klasických (kovových a polyesterových) aj CTP platní, negatívnych aj pozitívnych. Niektoré prístroje kompletne analyzujú tlačovú platňu – veľkosť bodu, frekvenciu tlač. rastra, natočenie.

Denzitometer na filmy

341C

341C

Prenosný denzitometer, úplne sebestačný prístroj schopný merať kdekoľvek potrebujete. Obsahuje kalibrovaný vnútorný zdroj svetla. Spĺňa normy pre geometriu priehľadových denzitometrov. Meria hustotu a nárast tlačového bodu s mimoriadnou presnosťou - v skutočnosti je to schopné merať hustotu väčšiu ako 5.0D. Obsahuje kalibračný štandard, podľa ISO normy.

Denzitometer na platne

iCPlate2

iCPlate2

iCPlate je moderný a presný prístroj na meranie klasických kovových alebo polyesterových platní. Umožňuje uživateľskú kontrolu presnosti prístroja a jeho kalibráciu pomocou dodávaného softvéru a kalibračnej doštičky. Meria plošné krytie, veľkosť a uhol natočenia bodu s možnosťou vizuálnej kontroly, počet liniek na palec a charakteristiku platne. V prístroji je možné uložiť až 100 referenčných hodnôt. iCPlate2 taktiež zvládá merať nielen tlačové platne, ale aj papier a filmy.

šipka hore