ColorChecker - kalibračné terče

ColorChecker®

X-Rite ColorChecker ® sú terčíky pre profesionálnych fotografov na vytvorenie si noriem pri všetkých svetelných podmienkach. Zachytiť presnú farbu od začiatku, aby sa minimalizoval zdĺhavý proces a úpravy chýb na dosiahnutie skutočnej realistickej farby.

Či už pracujete s filmom alebo v digitálnom workflow, môžete sa spoľahnúť na X-Rite ColorChecker ® terčíky pre optimalizáciu výkonu vášho fotoaparátu a zabezpečenie presnej reprodukcie farieb.

Či už fotíte do RAW, JPEG alebo dokonca na film, s požitím ColorChecker terčíka bude zabezpečené, že farby, ktoré zachytite, sú pravdivé.

ColorChecker® Classic

ColorChecker® Classic

Je navrhnutý pre reprodukciu obrazu „skutočného“ života, takže fotografi môžu predvídať a kontrolovať, ako farby budú vyzerať v žiadanom osvetlení. Každý z 24 farieb predstavuje skutočnú farbu prírodných objektov a odráža svetlo rovnako ako jeho objekt v reálnom svete.

Rôzne využitie

Terčík

Počet farieb: 24
Popis farieb: White, black, 4 neutral grays, blue, green, red, yellow, magenta, cyan, orange, purplish blue, moderate red, purple, yellow green and orange yellow, dark skin, light skin, blue sky, foliage, blue flower and bluish green
Veľkosť: 21.59 x 27.94 cm

ColorChecker® Passport

ColorChecker® Passport

Znížte čas spracovania obrazu a zlepšite kontrolu kvality vo vašom Raw workflow tým, že skombinujete výborné farebné schopnosti ColorChecker Passport terčíka a Adobe ® Imaging riešenia. ColorChecker Passport umožňuje rýchlo a ľahko zachytiť správnu farbu, okamžite vylepšiť portréty a krajiny, a udržať kontrolu nad farbami od zachytenia až po úpravu.

ColorChecker Passport Classic Target - priemyselný štandard ako farebná referencia pre tvorbu DNG profilov a pre hodnotenie špecifických farieb.

šipka hore